In de ruimte van de verbeelding ontdek je welke waarden en mogelijkheden je over het hoofd ziet, welke blinde vlekken je tegenhouden om met een frisse blik naar de wereld en de ander te kijken en meer verbondenheid te ervaren en daadkracht en zeggenschap te ontwikkelen.
SPACE zet kunst in om bestaande patronen en veronderstellingen te bevragen. Ervaringen die de realiteit ontleden met fictie, is ons artistieke handelsmerk. Daarbij vertrekken we vanuit de politiek van het persoonlijke en stellen telkens opnieuw de vraag: ‘Wat als ons dit zou overkomen, wat zouden wij in die situatie doen?’ De workshops van SPACE zijn er voor bedrijven, organisaties en overheden die durven ruimte te geven aan de mens achter hun werknemers, teamgenoten, buren, klanten, studenten…..
SPACE ontwikkelt scenario’s waarbij alle deelnemers een persoonlijk connectie en engagement ervaren met het thema of de doelstelling van de workshop en dit vertalen naar toepasbare acties en ideeën voor hun dagelijkse praktijk.
Onderwerpen en uitdagingen waar SPACE veel ervaring mee heeft zijn: Inclusiviteit & Diversiteit / Polarisatie/ Stikstofproblematiek / Sporen van koloniaal verleden / Digitalisatie en AI / Ongelijkheid, machtsstructuren en zeggenschap / Onthaasten
Een workshop van SPACE varieert van 3 uur tot 1 dag. Prijs op aanvraag. Meer informatie: info@spaceexplorers.nl
Klanten oa: Leibniz Information Centre for Science and Technology, Erasmus Summer School Design & Transition, Humanistisch Verbond, Warming Up Festival, Ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur, Researcher Mental Health Observatory, DELFT Ontdekt, Vrije Universiteit, Frisse Blikken, Public Mediation